NASZ SPRZĘT FOTOGRAFICZNY

Niezbędny sprzęt studio fotograficznego.
Większość sprzętu jest w cenie wynajmu studio KARIROOM
Godox SL200II - 2 szt
Lampa światła ciągłego Godox SL200II

SL-200W II Video Light oferuje światło ciągłe LED o mocy 200W i o temperaturze barwowej 5600 K (światło dzienne). To proste i wydajne rozwiązanie w trakcie realizacji transmisji na żywo, nagrań odcinków vloga itp. Płynna regulacja mocy regulowana za pomocą bezprzewodowego pilota pozwala na łatwe dostosowanie oświetlenia do aktualnych potrzeb.
Godox SL150II
Seria SL Viedo Light oferuje wysoką jasność światła i współczynnik oddawania barw.
Tworzy stabilne źródło światła, nadaje się do nagrywania filmów, fotoreportażu czy uroczystości ślubnych.
Godox QS400II
Godox serii QS występują w kilku wersjach mocy od 300Ws do 1200Ws, charakteryzują się zakresem regulacji energii błysku zawierającym się w przedziale 5 stopni przysłony (1/1 – 1/32, z dokładnością do 0.1 EV). Czas ładowania do pełnej energii błysku mniej niż 1.5 sekundy. Przy minimalnej mocy osiąga bardzo krótki czas trwania błysku wynoszący jedynie 1/2000s (t=0.1), co pozwala na swobodne fotografowanie podczas sesji. Temperatura barwowa błysku wynosi 5600K i w zależności od ustawionej energii błysku może wahać się w przedziale ±200K.
Godox QS600II - 2 szt
Lampy Godox QS600II charakteryzują się zakresem regulacji energii błysku zawierającym się w przedziale 5 stopni przysłony (1/1 – 1/32, z dokładnością do 0.1 EV). Czas ładowania do pełnej energii błysku mniej niż 1.5 sekundy. Przy minimalnej mocy osiąga bardzo krótki czas trwania błysku wynoszący jedynie 1/2000s (t=0.1), co pozwala na swobodne fotografowanie podczas sesji. Temperatura barwowa błysku wynosi 5600K i w zależności od ustawionej energii błysku może wahać się w przedziale ±200K.
Aputure Light Storm LS C300D II
To potężna lampa LED, która jest idealna dla fotografów i kamerzystów. Posiada wysoką moc 300W, dzięki czemu jest wystarczająco jasna, aby używać jej w różnych sytuacjach oświetleniowych. Temperatura barwowa jest 5600K±200K. Posiada również szeroki kąt wiązki 120 stopni, co pozwala na oświetlenie dużego obszaru lub rozproszenie światła w celu uzyskania bardziej miękkiego, rozproszonego wyglądu.

Ogólnie rzecz biorąc, Aputure Light Storm LS C300D II to niezawodna i wszechstronna lampa LED, która z pewnością stanie się niezbędnym narzędziem w Twoim zestawie oświetleniowym. Jest to więc dobry wybór dla fotografów i wideofilmowców.
Aputure Light Storm LS 300X
To mocna lampa LED, która jest idealna dla fotografów i kamerzystów. Posiada wysoką moc 300W, dzięki czemu jest wystarczająco jasna, aby używać jej w różnych sytuacjach oświetleniowych. Temperatura barwowa jest regulowana w zakresie od 2700K do 6500K, dzięki czemu można dopasować ją do światła otoczenia lub stworzyć określony nastrój. Posiada również szeroki kąt wiązki 120 stopni, co pozwala na oświetlenie dużego obszaru lub rozproszenie światła w celu uzyskania bardziej miękkiego, rozproszonego wyglądu.
Jedną z wyróżniających się cech LS 300X jest wysoki współczynnik oddawania barw (CRI) wynoszący 96+ i wysoki współczynnik TLCI wynoszący 97+. Oznacza to, że lampa jest w stanie dokładnie odwzorować kolory obiektów w scenie, dzięki czemu uzyskuje się naturalnie wyglądające odcienie skóry i żywe kolory.
Softbox Godox 60x90
Softbox GODOX serii SB-GUSW pozwala nie tylko oszczędzić cenny czas, ale też ułatwia pracę na planie zdjęciowym. Jest to możliwe dzięki stelażowi, który wykorzystuje zasadę działania parasola. Materiał poszycia jest rozciągany i utrzymywany w napięciu przez konstrukcję, której pręty wykonane są ze sprężystej stali.
Stripbox GlareOne 40x180 - 2 szt
Stripbox 40 x 180 cm z podwójnym dyfuzorem oraz gridem pozwoli w równomierny sposób rozpraszać i ukierunkować światło lampy studyjnej. Odbijane przez wewnętrzne ścianki softboxu światło kierowane jest w stronę paneli rozpraszających, dzięki czemu praktycznie całkowicie zostaje wyeliminowany wpływ pomieszczania na kolorystykę fotografii.
Oktabox Godox 120
Octaboxy są często używane w fotografii portretowej, aby stworzyć miękkie, pochlebne światło na twarzy obiektu. Mogą być również używane w fotografii produktowej do równomiernego oświetlenia większych obiektów. Kształt oktaboksu pomaga równomiernie rozłożyć światło i stworzyć bardziej rozproszony, miękki efekt, w porównaniu z użyciem gołej lampy błyskowej lub stroboskopu, które mogą tworzyć ostre, kierunkowe światło.
Oktabox Godox 140
Okta GODOX swojej konstrukcji daje lepszą kontrolę nad strumieniem światła, a zdjęcia są bardziej kontrastowe, choć nadal utrzymana jest charakterystyczna dla tego typu softboxów miękkość oświetlenia. Konstrukcja softboxa oparta jest na metalowym pierścieniu, do którego mocowane są sprężyste pręty, odpowiedzialne za mocny i równomierny naciąg poszycia.
Wyzwalacze albo nadajniki do lamp błyskowych
Godox X2T - Godox X2T to bezprzewodowy wyzwalacz i nadajnik lamp błyskowych, który służy do zdalnego sterowania i odpalania lamp błyskowych i stroboskopów. Ma funkcję TTL oraz Bluetooth, co pozwala na połącznenie z aplikacją.
Quadrolite Navigator X - podstawowy uniwersalny nadajnik.
Flagi czarny/biały 1x2m - 2 szt

Flagi są przeznaczone do kontrolowania światła, zarówno naturalnego, jak i sztucznego. Stosuje się je do kontrolowania rozproszenia światła z innych źródeł lub zapobiegania padaniu światła na obszary, w których nie jest ono pożądane na planie filmowym, w studiu lub w plenerze.

Flagi są doskonałym narzędziem, które można wykorzystać również do ochrony aparatów i obiektywów przed niepożądanymi odblaskami.

Bowens filtry maski Gobo

Filtr Bowens Gobo to narzędzie wykorzystywane w fotografii do kształtowania i kontrolowania światła. Jest to w zasadzie mały metalowy lub szklany szablon z wyciętym wzorem lub projektem, który umieszcza się przed źródłem światła, aby stworzyć określony wzór światła na obiekcie lub tle.
Maski Gobo są zwykle używane w fotografii studyjnej, ale mogą być również używane w miejscu z przenośnym sprzętem oświetleniowym. Są one powszechnie używane do tworzenia tekstury, cienia lub innych efektów wizualnych na zdjęciu. Na przykład, gobo z wzorem drzewa może być użyte do rzucenia na ścianę cienia przypominającego drzewo, lub gobo z wzorem siatki może być użyte do stworzenia efektu crosshatching na zdjęciu produktu.

Tła fotograficzne

Mamy do dyspozycji tło kartonowe 2,7x11m kolory:
Różowy, Czarny, Zielony, Beżowy, Żółty, Niebieski.
Także do wynajęcia mamy Green screen często używany przez filmowców.